dioráma pod skálou

 
 Zdání znělo: Vytvoř diorama o rozměrech 40x30x15cm na němž bude dominovat skála pod níž bude kolej pro prezentaci modelu kolejového vozidla a ještě jedna kolej bližší divákovi zarůstající vegetací. 
 
 
 Kompozice dioramatu může odpovídat skutečným situacím naší železnice např. souběh dvou jednokolejných tratí z nichž jedna není provozovaná,  nepoužívané nákladiště nebo zrušená stanice,  jednokolejná trať s nepoužívanou souběžnou výtažnou kolejí  atd.
 
 
 
Příspěvek byl publikován v rubrice diorama se štítky , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u dioráma pod skálou

 1. Jiřina napsal:

  Zdravím mnitko,

  je to nádhera!!! Kdyby na začátku nebylo napsáno, jaké je zadání, tak z výsledku je to naprosto zřejmé 🙂 Pokouším se rovněž podle Tvého návodu vyrobit skálu (je to trochu řehole) a měl bych jeden dotaz, můžu? Taková ta jemná zeleno-hnědá drť, která vyplňuje škvíry je něco jako jemný molitan společně s „odsochanou“ jemnou sutí? Díky moc za odpověď.

  Zdraví
  Jiřina

  • mnitka napsal:

   Pěkný den, díky za pozitivní komentář. Tentokrát jsem, žádnou sádrovou drť nepoužil. Vše čím je diorama zasypáno je drcený molitan.
   Mrknul jsem na Vaše stránky… . Váš první pokus dopadá velmi dobře. Sám uvidíte jak barvy Vaši práci posunou vpřed.

 2. marian_r napsal:

  Nechýba tam nejaký odvodňovací žľab?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *